784-944-058 fanaticaudio@wp.pl

FANATIC AUDIO

Car Audio, Tuning, Custom Design

Jeśli jesteś użytkownikiem samochodu, to dobrze trafiłeś/łaś. Nasza firma jest dla Ciebie. Oferujemy wiele rozwiązań, aby Twoja podróż była jeszcze bardziej relaksacyjna i sprawiała ci dużo przyjemność. Nasze usługi są zarówno skierowane dla kierowców, jak i pasażerów tych małych i dużych. Jesteśmy fachowcami, którzy dostosują dźwięk oraz Multimedia do twoich potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz szerokim wachlarzem usług.

$

scroll

FanaticAudio Competition

październik 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!

Co robimy?

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie analizujemy jego potrzeby oraz słuchamy wskazówek, by system I rozwiązania które zastosujemy zadowalały go w 100%.

Car Audio

W tej dziedzinie jesteśmy specjalistami posiadamy duże doświadczenie co zresztą widać po naszych realizacjach. Dbamy o to by każdy klient znalazł to czego oczekuje od dźwięku w swoim samochodzie.

Custom Design

Wiele klien­tów ocze­kuje od nas żeby zabu­dowy ich samo­cho­dów były uni­kalne i dopa­so­wane do ich wizji. Jak widać w naszych reali­za­cjach sta­ramy się jak naj­bar­dziej spro­stać temu zada­niu.

Tuning

Od dwóch lat wzbogaciliśmy naszą ofertę o stylizacje zewnętrzne oraz wewnętrzne samochodów a także montaż systemu Air Ride oraz zmianę i przeróbki układów wydechowych.

Custom Solutions

Nie­stan­dar­dowe roz­wią­za­nia w naszej fir­mie to chleb powsze­dni. dzięki sze­roko roz­wi­nię­temu rze­mio­śle oraz zespo­łowi który jest wszech­stron­nie uta­len­to­wany Zach­cianki klien­tów oraz rze­czy nie­moż­liwe stają się realne. Oczy­wi­ście nie­moż­liwe zro­bimy od ręki, ale na cuda potrze­bu­jemy trzy dni;)

Krótko o nas

Firma FanaticAudio zrodziła się z pasji do muzyki i samochodów. Działamy od 2010 roku i jesteśmy jedyną firmą w Polsce doświadczoną zarówno w instalacjach SPL oraz SQL. Dzięki temu potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Ostatnie realizacje 

Audi A3 Sedan 8Y

#Audi A3 #Sedan #8Y

Ten samochód pokonał ponad 300 km by oddać się w nasze #ręce 🤲 Właściciel oznajmił, że nie uznaje kompromisów i wybrał „najlepszą ekipę od nagłośnień samochodów” oczywiście za #opinie bardzo dziękujemy ♥️ wskazówki były proste ma być Rozp…..l !😈! I oczywiście życzenie zostało spełnione👌👍.

VW Tuareg

Tu prezentujemy wam instalacje, w której wykorzystujemy komponenty, które klient już posiadał.

W tym #SUV-ie wygłuszyliśmy przednie drzwi matą #Vibrofiltr, zainstalowaliśmy aktywnie system przedni #Swans C3000, do którego zasilenia użyliśmy wzmacniacza z procesorem #Helix M-Four #Dsp, a pod pozostałe 6 kanałów dołożyliśmy wzmacniacz do drzwi tylnych Helix M-Four oraz dostarczonego przez klienta #Hifonic #Zeus ZXI2200 do napędzania subwoofera #Hifonics.

Mazda RX8

Tym razem nagłośnienie robiliśmy w kultowym #Japończyku🔊

Przy okazji #montażu na życzenie klienta pomalowaliśmy #zaciski hamulców, a także zainstalowaliśmy zegary #temperatury #chłodziwa#oleju 🤩 Drzwi oraz bagażnik zostały wygłuszone materiałami #Vibrofiltr. Z kolei #System #audio w tym samochodzie to w całości #Excrusion, #glosniki w drzwiach i na tylnej półce to model Sx6c, subwoofery to Sxr10D4, a wszystko napędzają #wzmacniacze HXA3k oraz HXA85 🔈🔉🔊

Kontakt

Jesteś zainteresowany instalacją w swoim aucie?

Gwarantujemy 100% zadowolenia z projektu dopasowanego do Twojego auta i potrzeb!