784-944-058 fanaticaudio@wp.pl

O nas

Fanatic Audio

Firma FanaticAudio zrodziła się z pasji do muzyki i samochodów. Działamy od 2010 roku i jesteśmy jedyną firmą w Polsce doświadczoną zarówno w instalacjach SPL oraz SQL. Dzięki temu potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Zadowolimy każdego, nieważne czy szukasz „smaczków” w muzyce symfonicznej czy chcesz zrobić „dyskotekę” pod centrum handlowym.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój powodują, że jesteśmy na bieżąco z trendami w dobie szybko rozwijającego się przemysłu samochodowego.
Bierzemy udział w szkoleniach i targach organizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą, aby oferować Wam najlepsze rozwiązania oraz komponenty do systemów zgodnie Waszymi potrzebami i wymaganiami. Nasz profesjonalny warsztat oraz doświadczona ekipa pozwalają na szybką realizację zleceń. Mamy na swoim koncie wiele tytułów mistrza Polski oraz Europy poprzez czynny udział w zawodach Car-Audio, co możemy potwierdzić certyfikatami i dyplomami. Posiadamy w ofercie produkty najlepszych marek znanych nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Na naszej stronie znajdziecie informacje o naszych projektach i realizacjach, oraz szerokim wachlarzu usług które możemy wam zaoferować.

Historia

Osiągnięcia